Play For Fun
Va rugam sa va inregistrati!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Play For Fun
Va rugam sa va inregistrati!
Play For Fun
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Sa ne prezentam

+21
aalinncezar
Hascki
MeyerSketch
Marinushh
Răzvan
Puky
BLULand
Crit
selixis
Ereticus
Sorin
GetDark
fLnMmS
Anonim
Vitza
sebrock
RoyalKing
nyckyshor
Bursuc
Funboy
Admin
25 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Sa ne prezentam - Pagina 2 Empty Re: Sa ne prezentam

Mesaj  Admin Dum Sept 12 2010, 20:40

Crit a scris:Cata / 17 ani / Petrosani.

info -> in legatura cu wow :

cel mai bun dps pe care-l veti intalni vreodata,fara falsa modestie Smile).

pasionat de: -femei(mai nou una singura) si de modul in care din gingasele creaturi cunoscute de noi devin atat de "salbatice" in momente pe care probabil nu ar trebuii sa le discut intr-un topic prin care umbla si copii Smile).

Chars: Criticallz (rogue)
Nerrzul (DK)
Zerrathul (Warlock);

o zi buna tuturor Smile.


Nu o sa spun decat Smile)))
Admin
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 109
Data de inscriere : 23/04/2010
Varsta : 38

https://playforfun.twilight-mania.com

Sus In jos

Sa ne prezentam - Pagina 2 Empty Re: Sa ne prezentam

Mesaj  BLULand Mier Sept 15 2010, 17:20

Lucian, 24 ani (impliniti de curand - 07 septembrie - sa stiti la anu pt. cadouri Very Happy ).
Joc wow de placere (cam 2 luni), ma apucasem de el din facultate dar am renuntat ca uitam de mine in fata calculatorului....
In prezent lucrez mai mult decat ar trebuii si de relaxare ma cert cu cei ce au pretentia de a-mi fi sefi
Pe 30 octombrie anul asta ma insor I love you..... imi iubesc viitoarea sotie dar ma "cert" cu ea pe calculator si nu reusesc sa o conving sa se apuce de wow (poate ca e mai bine sa fie si unul din noi cu capul pe umeri Smile
Sunt un tip cerebral si destul de relaxat. Sunt calm pana atunci cand ma enervez...imi place sa fac lucrurile cum stiu eu/in stilul meu si sunt destul de incapatanat.
Imi plac masinile si vreau o casa doi copii si un caine....

Ma bucur ca va cunosc!!! cheers

Mainchar: BLULand - NE druid (resto + feral)
Offchar: BLU - NE hunter

BLULand

Mesaje : 13
Data de inscriere : 15/09/2010

Sus In jos

Sa ne prezentam - Pagina 2 Empty Re: Sa ne prezentam

Mesaj  Admin Joi Sept 16 2010, 09:54

Lucian bine ai venit printre noi sper sa iti placa in PFF. Inca nu iti spun casa de piatra, mai astept un pik Razz .
Admin
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 109
Data de inscriere : 23/04/2010
Varsta : 38

https://playforfun.twilight-mania.com

Sus In jos

Sa ne prezentam - Pagina 2 Empty Va salut

Mesaj  Puky Joi Sept 16 2010, 17:51

Sal ma numesc Gerhardt,sunt din Barsau o localitate de langa Deva,HD,prietenii imi spun Ghery,am 19 ani,incem facultatea,iubesc muzica house si sportul ,joc wow de placere dar a ajuns sa fie printre singurele jocuri pe pc (pana apare fifa/fifam 11 :X) ...prin acest mesaj mai vreau sa spun ca probabil PFF e guilda cu cel mai mare procentaj de playeri de gasca.Keep it up!Wink
P.S. Puky is better than u...try admit it.Very Happy
Puky
Puky

Mesaje : 17
Data de inscriere : 15/09/2010
Varsta : 32
Localizare : Barsau, Hunedoara

Sus In jos

Sa ne prezentam - Pagina 2 Empty Re: Sa ne prezentam

Mesaj  Admin Sam Sept 18 2010, 11:03

Puky tie nu iti spun bine ai venit o sa tiparesc ceva : /slap . Esti cu noi de o gramada de timp si deabia acum te prezinti Razz .
Eram aseara in Toc 10 cu tine si ma uitam ca Sorin are mai mult hp pe tankadin decat tine...hmm ceva nu e bine trebuie sa il bati Razz uitate pe urmatorul site Site Very Happy
Admin
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 109
Data de inscriere : 23/04/2010
Varsta : 38

https://playforfun.twilight-mania.com

Sus In jos

Sa ne prezentam - Pagina 2 Empty Re: Sa ne prezentam

Mesaj  Puky Sam Sept 18 2010, 14:47

Pfff cat mi-ai dat de citit...n-am citit atata in viata mea Wink),sunt bun cu numerele nu cu literele:D...cat despre hp si eu sunt putin mirat trebuie sa mai verific pe acolo...imi mai lipsesc si gemurile de 30 stamina din roll back si u nu ai mai avut,am sa fac un efort si am sa citesc Smile).
Puky
Puky

Mesaje : 17
Data de inscriere : 15/09/2010
Varsta : 32
Localizare : Barsau, Hunedoara

Sus In jos

Sa ne prezentam - Pagina 2 Empty Re: Sa ne prezentam

Mesaj  Sorin Dum Sept 19 2010, 07:29

si cu gemuri cu tot nu o sa ma intreci la hp decat cand vei fi imbracat de icc: Very Happy bounce

Sorin

Mesaje : 31
Data de inscriere : 22/07/2010

Sus In jos

Sa ne prezentam - Pagina 2 Empty Re: Sa ne prezentam

Mesaj  Răzvan Lun Noi 29 2010, 21:18

Salutari! Ma numesc Razvan, sunt din Deva (18 ani). Prieten si coleg cu Puky din liceu (acum suntem si colegi de facultate). Cam atat despre mine. Bafta!

Caractere: Elph, Elphh, Llegollas, Humage, etc.
Răzvan
Răzvan
Admin
Admin

Mesaje : 6
Data de inscriere : 22/11/2010
Varsta : 32
Localizare : Deva

Sus In jos

Sa ne prezentam - Pagina 2 Empty Ave Cezar! :D

Mesaj  Marinushh Mar Dec 07 2010, 13:48

Salut,numele meu este Sergiu (alintat marinush:D),am 17 ani si sunt din Ploiesti
Am mai fost in guilda PlayForFun si sper ca o sa fiu primit iar cand imi fac wow-ul ca momentam am niste probleme cu gasirea unei versiuni bune...Bafta tuturor si sa speram ca ne vedem in curand in joc;)

Marinushh

Mesaje : 1
Data de inscriere : 30/04/2010
Varsta : 30

Sus In jos

Sa ne prezentam - Pagina 2 Empty Sketch, prezent la datorie

Mesaj  MeyerSketch Mar Dec 07 2010, 16:38

Deci eu ma numesc Gabi, am 18 ani, fac 19 in mai, din Resita, imi plac femeile mult si de aia am char feminin. Am mai fost prin guilde am mai avut charuri, dar pe asta sunt sigur ca nu-l mai schimb, eventual mai intru pe pala sau hunter din cand in cand.
Imi plac lucrurile verzi alien
Cant la contrabas afro
Si am o expresie de genul asta-> lol!

Main char:Korelia. Etc. char:Digahole, Hellolight

MeyerSketch

Mesaje : 1
Data de inscriere : 07/12/2010

Sus In jos

Sa ne prezentam - Pagina 2 Empty Re: Sa ne prezentam

Mesaj  Bursuc Joi Dec 09 2010, 14:16

Bun venit la toti si sper sa va simtiti bine alaturi de noi.Marinush sper sa rezolvi cu versiunea si sa reintri..Noi te asteptam

Bursuc

Mesaje : 26
Data de inscriere : 24/04/2010

Sus In jos

Sa ne prezentam - Pagina 2 Empty Re: Sa ne prezentam

Mesaj  Hascki Dum Dec 12 2010, 11:10

Buna....dupa o saptamana si ceva in guilda am decis sa intru si pe forum Sa ne prezentam - Pagina 2 4.
Ma numesc Bogdan, am 16 ani si ceva luni, sunt din Timisoara, Elev la "Grigore Moisil" cls X.
Pasiuni: Informatica, Fizica, Chimia, Astronomia, Electronica....cam tot ce e stiinta exacta...
joc WoW de ceva timp...am jucat si pe TBC pe xWoW...dupa care am facut o pauza si am reinceput pe MagicWoW, dar la insistentele unui prieten m-am mutat pe RoWoW...(traiasca DonateSa ne prezentam - Pagina 2 9)
Charactere: Hsk - Human Mag (Arcane PvE - Frost PvP) cu inscription si herba ambele 450
Blacksmoke -Gnome Warlock (Destruction) mining + engi sub 50 ambele
Camataru - Night Elf Druid (Restoration) skinning si Leatherworking cam pe la 50

Poate ati abservat am numa casteri Sa ne prezentam - Pagina 2 4.
Spor la joc!
Hascki
Hascki
Moderator
Moderator

Mesaje : 39
Data de inscriere : 12/12/2010
Varsta : 29
Localizare : Timisoara

Sus In jos

Sa ne prezentam - Pagina 2 Empty Re: Sa ne prezentam

Mesaj  Admin Lun Dec 13 2010, 15:17

Bine ai venit printre noi Hsk...sper sa te simti bine alaturi de noi...
P.S. Fizica, chimie... affraid esti ciudat eu cred ca am fost la 10 ore de chimie tot liceul...
P.S.S. Daca faci vreo descoperire importanta in aceste domenii nu uita cand primesti premiul sa iti amintesti si de noi...banii bineinteles la Gv bounce
Admin
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 109
Data de inscriere : 23/04/2010
Varsta : 38

https://playforfun.twilight-mania.com

Sus In jos

Sa ne prezentam - Pagina 2 Empty Re: Sa ne prezentam

Mesaj  Hascki Lun Dec 13 2010, 19:34

Offtopic: Taicamiu e profesor de Fizica....si de mic am fost curios de fenomenele din jurul meu...regasite in Matematica(unde nu excelez), Fizica, Chimie si Astronomie Very Happy si biologia merge....dar nu sunt cel mai bun
Descoperiri nu stiu dar concursuri sigur:concurs national,Gimnaziu 1, Gimnaziu II,Liceu, mai am da nu le mai gasesc....acuma sper sa nu va supere putina reclama Very Happy, dar sa stiti si voi mai multe despre mine
Hascki
Hascki
Moderator
Moderator

Mesaje : 39
Data de inscriere : 12/12/2010
Varsta : 29
Localizare : Timisoara

Sus In jos

Sa ne prezentam - Pagina 2 Empty Prezentare

Mesaj  aalinncezar Vin Ian 14 2011, 13:06

Buna!Ma numesc Alin, am 10 ani, ador pizza, spaghete, jocul sims 3, wow si Istoria zeilor farao !Urasc menta, temele, si plictiseala!Hoby: TV Calculatorul, Cititul!Adresa Mass alinncezar@yahoo.com!Nume jucator WoW:Dacarto MAge PS:sunt malefic!

aalinncezar

Mesaje : 1
Data de inscriere : 14/01/2011
Varsta : 33
Localizare : Bacau, Moinesti

Sus In jos

Sa ne prezentam - Pagina 2 Empty Re: Sa ne prezentam

Mesaj  soava Vin Ian 28 2011, 09:10

Ma numeste Florin, am 18 ani, fac 19 pe 13 Martie:D, locuiesc in Navodari jud Constanta.
Hobiuri: WoW, mersul pe bicicleta, tenis de picior:D.
Ma bucur ca am intrat in guilda PlayForFun,e o guilda buna cu oameni de treaba, asa cum imi doream:D.Joc WoW de pe versiunea 1.12.0, dar am facut destul de multe pauze si ma apucam iar:D, printre care una recenta in vara anului 2010 cand m-am dus la munk si nu aveam timp de WoW:P si m-am apucat iar aucm cateva saptamani:P.

Main char: Dragutzik
Off char: Deathtear

/hug all

soava

Mesaje : 5
Data de inscriere : 26/01/2011

Sus In jos

Sa ne prezentam - Pagina 2 Empty Re: Sa ne prezentam

Mesaj  Admin Vin Ian 28 2011, 16:29

Bine ai venit Florin! Sper sa ramai alaturi de noi si sa te simti bine Smile
Admin
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 109
Data de inscriere : 23/04/2010
Varsta : 38

https://playforfun.twilight-mania.com

Sus In jos

Sa ne prezentam - Pagina 2 Empty Salut

Mesaj  Krysty94 Lun Ian 31 2011, 21:46

Apai is de aproape o saptamana in guilda si am tot zis ca vin pe forum Very Happy si acuma am ajuns Smile)

Ma numesc Cristi (majoritatea imi spun Veres...de la numele de familie Cool ) ... am 16 ani, sunt din Timisoara , la liceu G.Moisil (coleg cu Hascki - Bogdan)

Acuma ca descriere ... daca stiti ca iubesc cam destul de mult (poate cam prea mult) distractia va dati seama in mare cum is xD .

In legatura cu wow... pai joc cam de 4 ani .... si am trecut si pe oficial (timp de 7 luni) ... unde am invatat destul de multe Very Happy

Iar Pe Rowow m-am apucat multumita lu Hascki care mo invitat si in guilda Smile (super faina guilda si super membrii:D)

Charactere: Kara -> main char (warrior -> dps/tank)
Dimango -> second char (lock -> destruction)
Krysty94
Krysty94

Mesaje : 1
Data de inscriere : 31/01/2011
Varsta : 29
Localizare : Timisoara

Sus In jos

Sa ne prezentam - Pagina 2 Empty Salut

Mesaj  Corin Mier Mar 02 2011, 18:29

Scz. am postat gresit Laughing Pey ce sa va zic... numele meu este Corin,sunt din Bucuresti,am 21 ani fac 22 mai e un poko,joc wow de aprox. 5ani,4 ani numai pe original.Iubesc motoarele,detin una din pacate...(nu mai vine vara odata!) Laughing si hoby..Tot ce tine de extrem Very Happy Main char. Nemuriitoru si Alt Bigchief. - O seara buna - bounce
Corin
Corin

Mesaje : 2
Data de inscriere : 02/03/2011

Sus In jos

Sa ne prezentam - Pagina 2 Empty Prezentare

Mesaj  RevKid Lun Mar 28 2011, 09:41

Buna(la tot Guildu).Ma numesc Zoli,am 16 ani(mai 49 de zile si fac 17) si sunt din Timisoara.

Joc WoW(multumita lui Hascki-Bogdan,un fost coleg) de vreo 2-3 luni dar nu prea am fost activ pana acum 2 sapt.

Hobbys: Jocurile pe pc(gen: seriile Devil may cry,Assasin's Creed,Prince of persia,X-men,Halo dar si Prototype, Dota(war 3),Lost planet,Max Payne,Dead space si multe altele... Very Happy ),Plimbatu,Cantatu(la pian si chitara),Distractia...etc..

Charactere: Kido(main char.) (warrior lvl 80 -> dps/tank)
-deocamdata atat,dar imi voi face zilele urmatoare un paladin.
RevKid
RevKid

Mesaje : 1
Data de inscriere : 28/03/2011
Varsta : 29
Localizare : Timisoara

Sus In jos

Sa ne prezentam - Pagina 2 Empty Re: Sa ne prezentam

Mesaj  Admin Lun Mar 28 2011, 15:11

Bine ai venit printre noi Zoli Smile
Admin
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 109
Data de inscriere : 23/04/2010
Varsta : 38

https://playforfun.twilight-mania.com

Sus In jos

Sa ne prezentam - Pagina 2 Empty Re: Sa ne prezentam

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum