Play For Fun
Va rugam sa va inregistrati!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Play For Fun
Va rugam sa va inregistrati!
Play For Fun
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Gv jefuit...

2 participanți

In jos

Gv jefuit... Empty Gv jefuit...

Mesaj  Admin Joi Mai 13 2010, 13:57

Ieri ...din greseala mea...guild vault a fost jefuit...sau furat din Tabul 6 : 17 Titansteel, 4 Arctic Fur si cateva Gems. Itemele erau puse de catre mine pt a crafta iteme superioare pt guilda.

Nu este o problema mare, voi face rost si voi pune tot eu alte mats in locul acestora totusi din cauza aceste probleme am luat decizia ca Ofiterii sa nu mai aibe acces la Tabul 6, singurul cu acces fiind eu Gm-ul, astfel daca aveti nevoie de ceva din acest tab imi spuneti mie.

Gm out

P.S. Fuck the thieves
Admin
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 109
Data de inscriere : 23/04/2010
Varsta : 38

https://playforfun.twilight-mania.com

Sus In jos

Gv jefuit... Empty Discriminare!!!

Mesaj  kiay Sam Iul 10 2010, 18:59

Admin a scris:Ieri ...din greseala mea...guild vault a fost jefuit...sau furat din Tabul 6 : 17 Titansteel, 4 Arctic Fur si cateva Gems. Itemele erau puse de catre mine pt a crafta iteme superioare pt guilda.

Nu este o problema mare, voi face rost si voi pune tot eu alte mats in locul acestora totusi din cauza aceste probleme am luat decizia ca Ofiterii sa nu mai aibe acces la Tabul 6, singurul cu acces fiind eu Gm-ul, astfel daca aveti nevoie de ceva din acest tab imi spuneti mie.

Gm out

P.S. Fuck the thieves


Propun ca gm-ul sa fie sanctionat pentru pierderea acestor iteme cu ban si mute. Cine este cu mine sa ridice mainile in aer!!! bounce

kiay

Mesaje : 19
Data de inscriere : 02/07/2010

Sus In jos

Gv jefuit... Empty Re: Gv jefuit...

Mesaj  Admin Sam Iul 10 2010, 19:46

kiay a scris:
Admin a scris:Ieri ...din greseala mea...guild vault a fost jefuit...sau furat din Tabul 6 : 17 Titansteel, 4 Arctic Fur si cateva Gems. Itemele erau puse de catre mine pt a crafta iteme superioare pt guilda.

Nu este o problema mare, voi face rost si voi pune tot eu alte mats in locul acestora totusi din cauza aceste probleme am luat decizia ca Ofiterii sa nu mai aibe acces la Tabul 6, singurul cu acces fiind eu Gm-ul, astfel daca aveti nevoie de ceva din acest tab imi spuneti mie.

Gm out

P.S. Fuck the thieves


Propun ca gm-ul sa fie sanctionat pentru pierderea acestor iteme cu ban si mute. Cine este cu mine sa ridice mainile in aer!!! bounce
Mogul fuck you I love you Smile) .... asta s-a intamplat acum 3 luni... lol...so funny=))
Admin
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 109
Data de inscriere : 23/04/2010
Varsta : 38

https://playforfun.twilight-mania.com

Sus In jos

Gv jefuit... Empty Re: Gv jefuit...

Mesaj  kiay Lun Iul 12 2010, 09:45

Admin a scris:
kiay a scris:
Admin a scris:Ieri ...din greseala mea...guild vault a fost jefuit...sau furat din Tabul 6 : 17 Titansteel, 4 Arctic Fur si cateva Gems. Itemele erau puse de catre mine pt a crafta iteme superioare pt guilda.

Nu este o problema mare, voi face rost si voi pune tot eu alte mats in locul acestora totusi din cauza aceste probleme am luat decizia ca Ofiterii sa nu mai aibe acces la Tabul 6, singurul cu acces fiind eu Gm-ul, astfel daca aveti nevoie de ceva din acest tab imi spuneti mie.

Gm out

P.S. Fuck the thieves


Propun ca gm-ul sa fie sanctionat pentru pierderea acestor iteme cu ban si mute. Cine este cu mine sa ridice mainile in aer!!! bounce
Mogul fuck you I love you Smile) .... asta s-a intamplat acum 3 luni... lol...so funny=))

Nu ma intereseaza cand s-a intamplat, vreau DREPTATE!!! Aplicam retroactiv legea Very Happy

kiay

Mesaje : 19
Data de inscriere : 02/07/2010

Sus In jos

Gv jefuit... Empty Re: Gv jefuit...

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum