Play For Fun
Va rugam sa va inregistrati!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Play For Fun
Va rugam sa va inregistrati!
Play For Fun
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Un nou server

3 participanți

In jos

Un nou server Empty Un nou server

Mesaj  Admin Mar Sept 21 2010, 16:34

In urma problemelor de pe xwow si asteptand ca acest server sa isi revina, cativa dintre noi ne-am mutat pe un alt server.
Am creat deja Guilda PlayForFun unii dintre noi deja au level 80, ratele sunt 10 x nu se face atat de greu lvl, Serverul este www.rowow.com .
Nu stim exacty daca vom ramane acolo dar avand in vedere problemele pe care le are xwow este posibil.
Daca vreti sa va alaturati intrati pe server. Avem aceleasi nume : Psychopala, koloss, sayyadina, bursucel...pana la lvl 10 nu veti putea vb, dar puteti sa ne dati party si va vom invita in guilda in momentul in care aflam ca a-ti intrat pe server, su lasati un mesaj aici cu numele vostru si clasa.
......

Postul este facut in graba daca imi amintesc ceva sau vad ca e ceva gresit il voi edita mai tarziu Razz
Admin
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 109
Data de inscriere : 23/04/2010
Varsta : 38

https://playforfun.twilight-mania.com

Sus In jos

Un nou server Empty ne-am mutat din nou

Mesaj  Cristina Mier Noi 03 2010, 21:56

Dupa saptamani de agonie, timp in care jucatorii pe server s-au imputinat pana aproape de zero, am hotarat sa ne mutam iar pe rowow. Pentru cei care nu stiu, ghilda (Playforfun) este deja construita, exista caractere de 80 imbracate cat de cat si, mai ales, exista perspective petru acest joc. Cei care vor sa ne urmeze sa-si faca cont pe rowow.com si whisp ingame pt invite. Avem aceleasi nume: Sayyadina, Bursucelu, Clel, Puky.
Il asteptam pe Psy pentru decizia finala...

cat
Cristina
Cristina

Mesaje : 29
Data de inscriere : 29/08/2010

Sus In jos

Un nou server Empty Salutare

Mesaj  crystine Lun Noi 22 2010, 16:57

Ma bucur sa gasesc pe rowow o mare parte din cei cu care am jucat pe xwow.
Char-urile mele pe rowow: Crystine, Glenn, Joke.

crystine

Mesaje : 1
Data de inscriere : 28/08/2010

Sus In jos

Un nou server Empty Re: Un nou server

Mesaj  Admin Lun Noi 22 2010, 20:33

crystine a scris:Ma bucur sa gasesc pe rowow o mare parte din cei cu care am jucat pe xwow.
Char-urile mele pe rowow: Crystine, Glenn, Joke.

Bine ai revenit printre noi Razz
Admin
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 109
Data de inscriere : 23/04/2010
Varsta : 38

https://playforfun.twilight-mania.com

Sus In jos

Un nou server Empty Re: Un nou server

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum