Play For Fun
Va rugam sa va inregistrati!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Play For Fun
Va rugam sa va inregistrati!
Play For Fun
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Server Rowow copie Xwow

+14
clown66
issd
cd_cip
Sorin
Allya
Răzvan
Puky
Ayuka
Cristina
Cindycat
Hascki
Bursuc
soava
Admin
18 participanți

Pagina 6 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6

In jos

Server Rowow copie Xwow - Pagina 6 Empty Re: Server Rowow copie Xwow

Mesaj  Admin Mier Iun 20 2012, 19:37

Buna Cris, salut Bogdan. Nu mai joaca cred nimeni wow din PFF. Cum spunea si Bur : League of Legends Very Happy .( Chiar daca el este slab la jocul asta )

Bogdan foarte bine ca te axezi pe scoala, este mai importanta decat credea fiecare atunci cand era in liceu si bacul chiar va fi important pentru viitorul tau.

Cris ma bucur ca ai mai dat un semn de viata, mai vb cu bur din cand in cand si ne intrebam ce mai faci :*
Ma bucur ca in RL totul merge bine Smile

Bur m-a atentionat sa las o poezie sau ceva pe aici ca sa ii pot egala postul lui de mai devreme. Din pacate nu am talentul lui. ( Nu pot sa spun decat ca partea lui feminina este mai accentuata Very Happy ).

Oricand daca vrei sa vorbiti cu noi lasati mesaj aici pe forum, eu cel putin primesc email de fiecare data cand cineva scrie pe forum. Chiar daca sunt cateva cuvinte. I miss you all.

Daca vreodata aveti timp si chef, poate reusiti sa faci download la LOL, ar fi interesant sa ne intalnim din nou. Deasemeni cum a spus si bur daca inca va mai atrage wow-ul pe Freakz eu pot intra oricand daca doriti pentru Stokade Very Happy

Numai bine, o vara cat mai placuta si din partea mea Exclamation

Psycho out.
Admin
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 109
Data de inscriere : 23/04/2010
Varsta : 38

https://playforfun.twilight-mania.com

Sus In jos

Server Rowow copie Xwow - Pagina 6 Empty bla bla

Mesaj  Allya Lun Iul 02 2012, 16:33

LoL is for noobs Smile)

Allya

Mesaje : 8
Data de inscriere : 01/02/2011
Varsta : 37
Localizare : ploiesti

Sus In jos

Server Rowow copie Xwow - Pagina 6 Empty After so many years.... the heros.... may return

Mesaj  Puky Dum Aug 24 2014, 22:16

Sunt tare, tare curios care pe ce drumuri a luato, atata inactivitate , atatea lucruri petrecure in tot acest timp. Ideea e ca zilele astea mi s-a deschis pofta de wow, dupa ce am vazut trailarul la noul addon , si mi-am adus aminte de voi, de cel mai grozav timp care il asociez cu jocul. Nu stiu daca o sa ma reapuc, s-au daca o sa joc vreodata din nou, dar sunt curios daca mai e cineva acolo in abissul internetului din old PFF care vrea sa isi aminteasca the old times. Sper ca toti sunteti bine Very Happy.
Puky
Puky

Mesaje : 17
Data de inscriere : 15/09/2010
Varsta : 32
Localizare : Barsau, Hunedoara

Sus In jos

Server Rowow copie Xwow - Pagina 6 Empty Re: Server Rowow copie Xwow

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 6 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum